2.02.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Niedziela Ofiarowania Pańskiego – M.B. Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św.
  2. I Niedziela Miesiąca – Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 12.00. Wraz z kandydatami do S. Bierzmowania będziemy upraszali Boga o dobry wybór drogi życiowej naszej młodzieży.
  3. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  4. Wizyta duszpasterska w domu rodzinnym czyli kolęda zostanie wznowiona w poniedziałek. Rodziny, które nie mogły przyjąć ks. mogą skontaktować się w celu uzgodnienia dogodnego terminu kolędy.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek miesiąca.
  6. Dzisiaj zapraszam kandydatów do S. Bierzmowania na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
  7. Pani Redaktor Marta Czajka z TV TRWAM informuje, że po długim oczekiwaniu nadszedł czas emisji filmu o Ks. Kazimierzu Hamerszmicie!     Prace nad filmem trwały długo, opowieść oprócz przedstawienia samego Ks. Kazimierza została uzupełniona o losy duchowieństwa podczas II wojny światowej.     Ostatecznie powstały dwie części, które zostaną wyemitowane 2-3 lutego 2020 o godz. 17:30. Data wypada w okolicy rocznic urodzin i śmierci Ks. Kazimierza. Dokładny czas emisji reportażu w TV TRWAM: 2.02.2020 NIEDZIELA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO godz. 17:30 „Cichy i pokornego serca” cz 1. oraz 3.02.2020 PONIEDZIAŁEK godz. 17:30 „Cichy i  pokornego serca” cz 2.
  8. Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego do dn. 25 lutego. Dochód z tej zbiórki będzie przeznaczony w tym roku na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Sprzęt proszę składać przed plebanią od str. asfaltu (aby nie zastawiać drzwi od piwnicy) gdyż samochód nie może podjechać podjazdem. Ze względu na miejsce proszę o składanie sprzętu 24 lutego.
  9. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek, modlitewników itp.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary (130zł): Aniela Dziosa,Kamila Gwara, Iwona Ałaj, Gizela Orłowska, Berk, Grzegórzek.
Luty Godz Trasy wizyty duszpasterskiej
3 Pn. 13.00 Zeł. Od Okrągłych, Wojcieszków ul. Kacza