12.01.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Niedziela Chrztu Pańskiego. Dziękujmy dziś za dar chrztu św. za naszych rodziców i chrzestnych. W liturgii Kościoła rozpoczyna się okres zwykły jednak tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2 II.
  2. Bóg zapłać za piękne zorganizowanie wigilijnego spotkania dla seniorów zorganizowanego przez radę parafialną i radę rodziców naszej szkoły.
  3. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  4. Za tydzień będą zbierane ofiary na tacę jako wsparcie WSD w Ełku.
  5. Trwa wizyta duszpasterska w domu rodzinnym czyli kolęda. Rodziny, które nie mogą przyjąć ks. we wskazanym czasie proszę o kontakt w sprawie ustalenia innego terminu spotkania się z rodziną. W ferie kolędy nie będzie.
  6. Za tydzień 19 stycznia zapraszam kandydatów do S. Bierzmowania na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
  7. Organizowana jest pielgrzymka do Rzymu w dn. 17-20. 11. 2020 r. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek, modlitewników, kalendarzy które są do nabycia na stoliku.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary: Gwara Ewa, Ostapiuk Lucyna, Wilan Krystyna, Bałazy Barbara.