Drodzy parafianie i goście
Bóg zapłać za wpłaty w ramach tacy (ofiar zbieranych w niedzielę) na konto parafialne ze względu na ograniczenia epidemiczne.

Msze Św. są odprawiane:

• w Baranowie w tygodniu o godz. 18.00 a w niedzielę o 8.00 i 12.00;
  • w kaplicy dojazdowej w Zełwągach o godz. 10.00.

w razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów

-osoby przebywające w kościołach i kaplicach, mają obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki.  W związku z tym, że utrudnione jest przyjmowanie Komunii św. należy zachować maksymalne zasady ostrożności – zachowanie odległości. Wierni (jeśli mogą) powinni przyjmować Komunię na klęcząco i uważać przy odchylaniu maseczki; jest nadal możliwość przyjmowania Komunii św. na rękę o ile wierni nie noszą rękawiczek.
W dalszym ciągu należy zachować odstępy między wiernymi zarówno w ławkach, jak i w kolejce do Komunii, czy spowiedzi.

– jestem do Waszej dyspozycji (spowiedź, komunia święta, sakrament chorych)
– korzystajmy z tego czasu refleksji duchowej i wspierajmy się modlitwą, bądźmy dla siebie życzliwi ale też i odpowiedzialni.
Zwróćmy uwagę na to czy ktoś nie potrzebuje naszej pomocy.
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam i łączę się w modlitwie – ks. Dariusz

Życzę parafianom i wszystkim odwiedzającym naszą parafię wzrastania w wierze pod opieką naszej patronki Maryi Matki Kościoła

Pozdrawiam Ks. Dariusz – proboszcz

Szczęść Boże.