5.01.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

1. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  2. W pierwszą niedzielę miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz.8.00.
  3. Jurto Ur. Objawienia Pańskiego – III Króli. Msze Św. jak w niedzielę. Ofiary na tacę przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Błogosławieństwo kredy na wszystkich mszach.
  4. Dzisiaj odbędzie się wigilijne spotkanie dla seniorów organizowane przez radę parafialną i radę rodziców naszej szkoły w szkole o godz. 13.00.
  5. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  6. Za tydzień przypada Niedziela Chrztu Pańskiego.
  7. Rozpoczyna się czas odwiedzin duszpasterskich w domu rodzinnym czyli kolęda. Rodziny, które nie mogą przyjąć ks. we wskazanym czasie proszę o kontakt w sprawie ustalenia innego terminu spotkania się z rodziną.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek, modlitewników, kalendarzy które są do nabycia na stoliku.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary: Kłos Małgorzata, Truchel Barbara, Serowik Teresa.