22.12.2019 r. Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Adwentu

1. We Wtorek Wigilia Bożego Narodzenia – zachęcam do religijnego i rodzinnego przeżycia w  duchu miłości oraz postnymi daniami.
  2. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00 w kościele parafialnym i o godz. 22.00 w Zełwągach.
  3. Przed Pasterką o godz. 23.30 zapraszam do czuwania kolędowego przy udziale naszego chóru parafialnego.
  4. Boże Narodzenie 25 XII Msze Św.: 10.00 – Zełwągi; 12.00 – kościół parafialny.
  5. II Dzień Bożego Narodzenia 26 XII Msze Św. jak w niedzielę. Ofiary na tacę będą przeznaczone na WSD w Ełku.
  6. Do nabycia są świece po 6 zł w ramach akcji CARITAS „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  7. Opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy Św. Ofiary będą przeznaczone na projekt termomodernizacji.
  8. Bóg zapłać za wstawienie drzwiczek oraz dorobienie części drewnianej obudowy tabernakulum do kościoła naszemu rzeźbiarzowi z Zełwąg.
  9. Zbliża się czas odwiedzin duszpasterskich – kolęda. Rodziny chętne do wcześniejszego spotkania proszę o kontakt.
  10. Zapraszam na dekoracje ołtarza dzisiaj o godz. 15.00.
  11. Organizowane będzie wigilijne spotkanie dla seniorów, które odbędzie się 5 I 2020 r. Zapraszamy osoby starsze i samotne. Rada Parafialna prosi o wcześniejsze zgłaszanie obecności – będzie możliwość dowiezienia chętnych osób, które nie będą mogły same przybyć do szkoły.
  12. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  13. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek, modlitewników, kalendarzy które są do nabycia na stoliku.
  14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary (150zł) Bałazy Kazimierz, Magda; Rabkowska Agnieszka, Lucyna, Józef; Kwiatek Danuta.