16 XII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. III Niedziela Adwentu.
  2. Msze roratnie w środę i sobotę o godz. 18.00. Zapraszam z lampionami wszystkich dorosłych wraz z dziećmi i młodzieżą.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary na przygotowanie posiłków na rekolekcje oraz za produkty i gotowe posiłki a szczególnie Radzie Parafialnej za przyjęcie księży, przygotowanie i podanie posiłków.
  4. Dzisiaj 16 XII odbędzie się w szkole kiermasz bożonarodzeniowy o godz. 13.00.
  5. Msza we wtorek wyjątkowo o godz. 16.00 w kościele parafialnym ze względu na rekolekcje w Ukcie.
  6. W poniedziałek, czwartek i piątek Mszy nie będzie.
  7. Ks Łukasz zaprasza do par. Św. Mikołaja w czwartek 20 XII o godz. 18,30 na Mszę Św. i czuwanie.
  8. W par. Św. Mikołaja 23 XII od godz. 19.00 do 20,00 będzie można skorzystać ze spowiedzi. Szczególnie zachęćmy osoby przyjezdne oraz tych, którzy nie mieli tej możliwości w czasie rekolekcji.
  9. Za tydzień Rada Parafialna rozprowadzać jeszcze będzie kościele parafialnym własnoręcznie wykonane stroiki na Boże Narodzenie.
  10. Są jeszcze do nabycia świece na Stół Wigilijny – 6 zł.
  11. W przyszłą niedzielę na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami (kilku mężczyzn do obsadzenia i postawienia choinek) do strojenia naszej świątyni.
  12. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  13. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.
    Proszę o sprzątanie kolejne trzy rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.