23 XII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Ostatnia Niedziela Adwentu. W poniedziałek obchodzimy Wigilię Narodzenia Pańskiego. Zachęcam do religijnego jej przeżycia w tradycyjnej formie z postnymi posiłkami.
  2. Przed Pasterką zapraszamy na czuwanie kolędowe w wykonaniu naszych parafian. O 23,30 wystąpią dorośli, młodzież i dzieci naszej parafii śpiewając kolędy i pastorałki. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować Narodzenie Naszego Zbawiciela.
  3. W Zełwągach Pasterka o godz. 22.00.
  4. We wtorek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. w Zełwągach o  godz. 10 00 a w kościele parafialnym o godz. 12.00.
  5. W Środę tradycyjnie II Dzień Narodzenia Pańskiego. Msze jak w każdą niedzielę. Będą zbierane ofiary na WSD w Ełku.
  6. W piątek – 28 XII – Święto Młodzianków. Msza Św. o godz. 17.00.
  7. Za tydzień Niedziela Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  8. W par. Św. Mikołaja dzisiaj od godz. 19.00 do 20,00 będzie można skorzystać ze spowiedzi. Szczególnie zachęćmy osoby przyjezdne oraz tych, którzy nie mieli tej możliwości w czasie rekolekcji.
  9. Są jeszcze do nabycia świece na Stół Wigilijny – 6 zł.
  10. Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami (kilku mężczyzn do obsadzenia i postawienia choinek) do strojenia naszej świątyni na święta Narodzenia Pańskiego.
  11. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  12. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.
         Proszę o sprzątanie kolejne trzy rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.