9 XII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. II Niedziela Adwentu. XVII Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Możemy wesprzeć Fundusz Pomocy Kościołowi na wschodzie składając ofiarę do puszki po Mszy Św.
  2. Msze roratnie w środę i sobotę o godz. 18.00. Zapraszam z lampionami wszystkich dorosłych wraz z dziećmi i młodzieżą.
  3. Rekolekcje parafialne odbędą się w piątek i sobotę:14 – 15 grudnia.
    Msze Św. w kościele o godz.: 12.00 i 18.00, w Zełwągach o godz. 16.00.
     Zachęcam do zaplanowania uczestnictwa i skorzystania z sakramentu spowiedzi.
     Spowiedź ok. 15 min. przed Mszą Św.
    Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz – wikariusz par. Św. Mikołaja.
  4. Ofiary na przygotowanie posiłków na rekolekcje można składać do Rady Parafialnej lub do zakrystii. Jeżeli ktoś che ofiarować jakieś produkty czy gotowe posiłki to proszę o wcześniejsze poinformowanie Rady Parafialnej co i  kiedy che ofiarować.
  5. Rada Parafialna rozprowadza kościele parafialnym własnoręcznie wykonane stroiki.
  6. Za tydzień 16 XII odbędzie się w szkole kiermasz bożonarodzeniowy o godz. 13.00. Dlatego Rada Parafialna nie będzie rozprowadzała dekoracji świątecznej.
  7. Są już do nabycia świece na Stół Wigilijny: kula – 13 zł, zwykłe 6 zł.
  8. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  9. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  10. W poniedziałek, wtorek i czwartek Mszy Św. nie będzie.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.       Proszę o sprzątanie kolejne trzy rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.