25 XI 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku kościelnego. Za odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego możemy uzyskać odpust zupełny. Taca na WSD w Ełku.
  2. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent. Rekolekcje parafialne odbędą się 14 – 15 grudnia. Zachęcam do zaplanowania uczestnictwa i skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  3. Rada Parafialna dziękuje za udział i pomoc w robieniu dekoracji świątecznych. W następną niedzielę w kościele parafialnym będą już wystawione własnoręcznie wykonane stroiki, które są do zobaczenia na stronie parafialnej.
  4. Wypominki będą czytane po Mszy Św. w tygodniu do piątku.
  5. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  7. W poniedziałek i sobotę Mszy Św. nie będzie.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary. Proszę o sprzątanie kolejne trzy rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.
N. 8.00 O zdrowie i bł.Boże dla Jakuba w 6e ur.
10.00 ††Janina, Leon Ziętara – w rocznicę
12.00 Za parafian
Wt. 18.00 Za parafian
Śr. 18.00 Za parafian
Cz. 18.00 Za parafian
Pt. 18.00 Za parafian
N.  8.00 ††Anna Kosiorek, Konstanty, Stanisław, Władysława, Mieczysław, Irena, Piotr, Marek Sokołowski
10.00 ††Stanisław, Zofia, Kazimierz Darmetko, Józef, Halina Zaręba
12.00 † Józef Kulewicz (30dz.)