28 X 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. X DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM
  2. W czwartek przypada Ur. Wszystkich Świętych. Msze jak w niedzielę – o godz. 12.00 na cmentarzu. Proszę o przygotowanie miejsca do Mszy Św.
  3. 2 Listopada Msze o 16.30 – Zełwągi i 18.00 – Kościół parafialny.
  4. Wypominki będą po Mszy Św. w niedzielę i tygodniu.
  5. Od 1 do 8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust jednego dnia za jedną osobę zmarłą.
  6. Parafia Św. Mikołaja – Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Lichenia i Torunia w dn. 10-11 listopada. Cena 170 zł (nocleg, obiad).
  7. Za tydzień zapraszam na Mszę Św. o godz. 12.00 i po Mszy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Kom. Św. wraz z rodzicami.
  8. Wyłożone są kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy modlić się w listopadzie. Proszę o wpisywanie samych imion lub nazwisk – bez „za św. pamięci, zmarłych …”.
  9. Msza w 30 dzień po pogrzebie za Annę Grunwald będzie odprawiona 15 Listopada o godz. 18.00 w Zełwągach.
  10. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  11. Został zamontowany napęd do dzwonów oraz sprzątnięte liście przy kościele – Bóg zapłać parafianom za życzliwość i dobre serce.
  12. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  13. Bóg zapłać za pozbieranie liści i sprzątanie kościoła oraz złożone ofiary. Proszę o sprzątanie kolejne rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.