7 X 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Będą zbierane ofiary na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  2. W następną niedzielę – 14 X – obchodzić będziemy Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na fundusz stypendialny fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  3. W październiku zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach oraz udziału w nabożeństwach w kościele po Mszy św.
  4. W środę, piątek i sobotę Mszy Św. nie będzie.
  5. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę odbędzie się w dn. 12-13 X. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00 rano.
  6. Wyłożone są kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy modlić się w listopadzie. Proszę o wpisywanie samych imion lub nazwisk – bez „za św. pamięci, zmarłych …”.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  9. Bóg zapłać za wykoszenie trawy i sprzątanie kościoła oraz złożone ofiary.       Proszę o sprzątanie kolejne rodziny z Baranowa – wsi. Proszę o wcześniejszy kontakt do czwartku w sprawie sprzątania kościoła.