4 XI 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Zapraszam dzisiaj na Mszę Św. o godz. 12.00 i po Mszy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Kom. Św. wraz z rodzicami.
  2. Zachęcam do modlitwy dziękczynnej za Ojczyznę w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości.
  3. Wypominki będą po Mszy Św. w niedzielę i tygodniu.
  4. Od 1 do 8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust jednego dnia za jedną osobę zmarłą.
  5. Parafia Św. Mikołaja – Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Lichenia i Torunia w dn. 10-11 listopada. Cena 170 zł (nocleg, obiad).
  6. Za tydzień – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  7. W par. M.B. Różańcowej w sobotę odbędą Zaduszki Żeglarskie. Rozpoczęcie o godz. 16.00 Mszą Św.
  8. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  9. Bóg zapłać za zrobienie dekoracji na listopad.
  10. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary. Proszę o sprzątanie kolejne rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.