Ogłoszenia Parafialne 30.09.2018 r.

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  3. W październiku zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach oraz udziału w nabożeństwach w kościele po Mszy św.
  4. W sobotę Msza Św. o godz. 18.00 w kaplicy dojazdowej w Zełwągach.
  5. W następną niedzielę będą zbierane ofiary na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  6. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  7. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  8. Bóg zapłać za wykoszenie trawy panu sołtysowi Zbigniewowi Bałazy. Niestety nikogo nie było do sprzątania kościoła. Proszę o sprzątanie kolejne rodziny z Baranowa – wsi.
    – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła, proszę o wykaszanie trawy wokół kościoła.