9 IX 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą.
  2. Dzisiaj zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy Św. o godz. 12.00.
  3. Rozpoczyna się tydzień wychowania.
  4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę w dn. 12-13 Października na Jasną Górę proszę o potwierdzenie wyjazdu i wpłatę 50 zł zaliczki.
  5. W piątek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Św. Zachęcam do uporządkowania krzyży przydrożnych.
  6. Bóg zapłać za odnowienie części ołtarza (aniołków).
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy rodzinie młodej pary. Proszę o sprzątanie kolejne rodziny z Inulca.
    – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła, proszę o wykaszanie trawy wokół kościoła.
N. 8.00 ††Ludwik (42a), Marian, Janina, Janina
10.00 †Waleria Lucyna Kasprzyk (9 Gregoriańska)
12.00                        Za parafian
Pn. 18.00 †Waleria Lucyna Kasprzyk (10 Gregoriańska)