2 IX 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. po Mszy Św. o godz. 12.00.
  2. W poniedziałek 3 IX zapraszam rodziców z dziećmi na Mszę Świętą o godz. 8.00.
    W szkole rozpoczęcie roku o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek Miesiąca. Msze Św. O godz.18.00.
    W piątek w Zełwągach Msza Św. o godz. 16.30.
  4. W tym tygodniu 8 września przypada Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej).
     Msze Św. o godz. 10.00 w Zełwągach, o 12.00 i 17.00 w kościele parafialnym.
    * o godz. 15.00 – Msza Św. Dożynkowa na placu przy plebanii. Osoby chętne do zrobienia ciast mogą je przynosić w sobotę od godz. 10.00 na plebanię.
  5. Za tydzień zapraszam kandydatów do S. Bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
  6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę w dn. 12-13 Października na Jasną Górę proszę o potwierdzenie wyjazdu i wpłatę 50 zł zaliczki.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy:         Proszę o sprzątanie kolejne rodziny z Inulca za dwa tygodnie.
    – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła, proszę o wykaszanie trawy wokół kościoła.