15 VII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą.
  2. Trwają wakacje –nie zapominajmy o Mszy Św. niedzielnej a raczej bądźmy apostołami i przypominajmy przybyłym gościom i turystom o Mszach Św.
  3. Planowana jest pielgrzymka z Baranowa do Częstochowy w początkach października – zgłosiło się 15 osób. Koszty zostaną podane później. Proszę zastanowić się i wstępnie osoby zainteresowane mogą zgłaszać się.
  4. Za tydzień poświęcenie pojazdów po Mszy Św. o godz. 12.00 z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców.
  5. Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza Suwałki – Wilno wyrusza dzisiaj – zachęcam do modlitwy o wytrwanie i owoce pielgrzymowania.
  6. 21 lipca w Mikołajkach z Maryją na jeziorach – rozpoczęcie o godz. 18.00 w porcie.
  7. Św. Mikołaja w Mikołajkach zaprasza dn. 22 lipca gości i turystów na festyn parafialny przy Kościele św. Mikołaja w Mikołajkach. Na festynie przewidziano wiele atrakcji. Podczas festynu, także będzie możliwość oddania krwi w godzinach od 11.00 do 15.00 na parkingu naprzeciwko Kościoła. Rozpoczęcie festynu: 12.30 – Eucharystia. Będą liczne atrakcje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, występy muzyczne, konkursy: biblijny, patriotyczny, ciast, i konkurencje sportowe.
  8. Pielgrzymka Kobiet do Rajgrodu, która odbędzie się w sobotę, 21 lipca 2018 roku. Rozpoczęcie o godz. 10.30; 30 – Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jerzego Mazura i Akt zawierzenia Matce Bożej. 14.00 – Agapa; 15.00 – Droga Krzyżowa, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego
  9. Dzięki życzliwości parafianina został zamontowany mikser do nagłośnienia kościoła. Bóg zapłać.
  10. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  11. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  12. Nie było sprzątania kościoła.
    – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła, proszę o wykaszanie trawy wokół kościoła.

Msze Św. w tygodniu:

N. 8.00 † Jan Deptuła (1a)
10.00 †† Weronika, Jan Karolczyk
12.00 †Mieczysław Marcinkiweicz
Za parafian
Śr. 18.00 ††Zofia, Benedykt, Iwona Półchłopek
Pt. 18.00 Dziękczynna o bł.Boże w 45 r. ślubu Danuty i Jerzego
N.  8.00 ††Edward, Marianna, Henryk Szumscy
10.00 †Bogusław Kramek (1a)
12.00 Za parafian