01 VII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą.
  2. W tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Msze Św. o godz. 18.00 w czwartek, piątek (16,30 – Zełwągi) i sobotę
  3. Trwają wakacje –nie zapominajmy o Mszy Św. niedzielnej a raczej bądźmy apostołami i przypominajmy przybyłym gościom i turystom o Mszach Św.
  4. W Ur. Św. Ap. Piotra i Pawła we Mszy Św. uczestniczyło 7 osób.
  5. Planowana jest pielgrzymka z Baranowa do Częstochowy w początkach października – zgłosiło się 15 osób. Koszty zostaną podane później. Proszę zastanowić się i wstępnie osoby zainteresowane mogą zgłaszać się.
  6. Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza Suwałki – Wilno od 15 lipca. Szczegóły na plakacie.
  7. 7 Lipca na wzgórzu Św. Brunona w Giżycku o godz. 17.30 rozpoczęcia lata z Chrystusem na Mazurach.
  8. 21 lipca w Mikołajkach z Maryją na jeziorach – rozpoczęcie o godz. 18.00 w porcie.
  9. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  10. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek. W wakacje biuletyn nie jest drukowany.
  11. Kościół nie był sprzątany .
    – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła, proszę o wykaszanie trawy wokół kościoła.

Msze św. w tygodniu i intencje

N. 8.00 †Arciuch Stefan (10a)
10.00 ††Genowefa, Jadwiga, Marian
12.00 Za parafian