19 XI 2017 r. Ogłoszenia Parafialne XXXIII niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy od 1 XI modlitwę za bliskich zmarłych tzw. Wypominki, które będą czytane po Mszach Świętych. Te same kartki będą czytane w danym dniu tygodnia.
    Wszystkie są wypisane na internetowej stronie parafii.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
  3. W sobotę Mszy Św. nie będzie ze względu na wyjazd. Wypominki z soboty będą czytane w piątek.
  4. Wyjazd do Pisza na spotkanie Dzieła Nieustającej Nowenny Uczniów Jezusa w sobotę o godz. 13.00 sprzed plebanii.
  5. Andrzejki dla dzieci są planowane 26 XI po Mszy o godz. 12.00 – dziękuję za ozdobienie sali do zabawy.
    – Jeżeli zgłoszą się osoby dorosłe to również 26 XI po południu odbędzie się spotkanie Andrzejkowe dla dorosłych.
  6. W następną niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego.
    – Po Mszy Św. o godz. 8.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu w Monstrancji, Odmówienie litanii oraz aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi za który możemy uzyskać odpust zupełny.
  7. W następną niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku. Zachęcam do wsparcia duchowego naszych kleryków oraz modlitwy o powołania z naszej parafii.
  8. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca pomagających i troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  9. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – od października w cenie 3  zł) oraz książek.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: Baldych Leokadia, Dmochowska Teresa, Obzejta Jadwiga, Muszyńska Anna, Murzyn Jolanta, Lis Małgorzata, Matulewicz Katarzyna.
    – W tym czasie gdy nie ma potrzeby koszenia trawy i odśnieżania proszę aby przychodziły tylko trzy rodziny do sprzątania kościoła.
    – Proszę o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.