Ogłoszenia Parafialne 12-11-2017 r

1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, będziemy mogli złożyć ofiary do puszki jako nasze wsparcie materialne. Zachęcam również do modlitwy za braci w wierze aby wytrwali w trudnych chwilach.
  2. Rozpoczęliśmy od 1 XI modlitwę za bliskich zmarłych tzw. Wypominki, które będą czytane po Mszach Świętych. Te same kartki będą czytane w danym dniu tygodnia.
    Wszystkie są wypisane na internetowej stronie parafii.
  3. Andrzejki dla dzieci są planowane 26 XI po Mszy o godz. 12.00 a tydzień przed – 18 XI w sobotę o godz. 10.00 zapraszam dzieci z plakatówkami 🙂 do ozdobienia sali do zabawy. Jeżeli zgłoszą się osoby dorosłe to również 26 XI po południu odbędą się Andrzejki dla dorosłych.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zełwąg o troskę i składane ofiary na dalszy remont kaplicy (odnowienie zakrystii).
  5. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca pomagających i troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  6. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – od października w cenie 3  zł) oraz książek.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: Kosiorek, Plewako-Kosiorek, Bognacka, Kiryk, Maciorowska Henryka, Jędrzejczyk Leokadia.
    – Proszę o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.