Ogłoszenia parafialne 29.10.2017 r.

1. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na cele Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.
    Msze Św. o godz. 8.00 w kościele, 10.00 – Zełwągi i o godz. 12.00 na cmentarzu – jeżeli nie przeszkodzi pogoda.
  3. Rozpoczynamy od 1 XI modlitwę za bliskich zmarłych po Mszach Świętych.
  4. Od 1 do 8 XI możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Jednego dnia odpust dla jednej duszy w  czyśćcu cierpiącej.
  5. W czwartek Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. o 8.00 i 18.00 w kościele parafialnym.
  6. Kartki na wypominki są na stoliku za ławkami. Wypełnione proszę składać do skrzynki przed ołtarzem.
  7. Zachęcam do uporządkowania grobów naszych bliskich zmarłych jak również grobów których rodziny wyjechały lub już być może nie żyją.
  8. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  9. Inauguracja Roku Dzieła Nieustającej Nowenny Uczniów Jezusa odbędzie się 25 XI o godz. 14.00 w Piszu par. M. Miłosierdzia Ostrobramskiej. Chętne osoby na wyjazd proszę o zgłaszanie się jak najszybciej.
  10. W całej Polsce zbierane są podpisy pod inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję”. Osoby popierające tę inicjatywę mogą złożyć podpis w zakrystii lub na plebanii (konieczny jest dowód osobisty).
  11. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca pomagających i troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  12. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich
    (Martyria – od października w cenie 3 zł) oraz książek.
  13. Nastąpiła zmiana adresu do kontaktu pocztą elektroniczną e-mail:
    par-baranowo@wp.pl
  14. Bóg zapłać za pograbienie liści przed plebanią.
  15. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: Ałaj, Orłowska, Gwara, Dziosa, Berk, Gwara Mariusz, Grzegórzek Alicja.
    – Proszę o zgrabienie liści wokół kościoła.
    – Proszę o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.

Zamówione intencje Mszy Św.

N. 8.00 Z okazji imienin ks. Tadeusza o zdr. i bł.Boże (II Róża z Baranowa)
10.00 ††Jakub Gałecki; rodz. Sadłowskich i Okurowskich
12.00 ††Joanna (13a), Stanisław Grzegórzek