22 X 2017 r. Ogłoszenia Parafialne XXIX niedziela zwykła

1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny, zachęcam do wspierania wszystkich dzieł misyjnych modlitwą i ofiarą. Dzisiaj taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego
  2. Kartki na wypominki są na stoliku za ławkami. Wypełnione proszę składać do skrzynki przed ołtarzem.
  3. Zachęcam do uporządkowania grobów naszych bliskich zmarłych jak również grobów których rodziny wyjechały lub już być może nie żyją.
  4. Zapraszam młodzież do zespołu muzycznego na spotkanie w sobotę o godz. 16.00. Również Spotkanie KSM.
  5. Trwają nabożeństwa październikowe. Zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach – szczególnie o pokój.
    – w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszach Św.
    – w Zełwągach pół godziny przed Mszą Św.
  6. Bóg zapłać parafianom za wpłaty na remont. Obecnie remont jest wstrzymany do kwietnia lub maja. W tym czasie będą zbierane środki finansowe a ze względu na bardzo małą osobistą pomoc ze strony parafian jestem zmuszony wynająć firmę. Będą z tym związane większe wydatki. Ciągle można wpłacać na konto parafialne (Bank Spółdzielczy Mikołajki 30 9350 0001 0016 5275 1000 0001).
    * Osoby, które mają kłopoty finansowe a czują się odpowiedzialne za funkcjonowanie parafii mogą zaangażować się osobiście i pomóc bezpośrednio.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca pomagających i troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. W tygodniu Msze Św. we wtorek, środę i sobotę o godz. 18.00.
  9. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na cele Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
  10. Za tydzień przechodzimy na czas zimowy.
  11. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego jak również czasopism katolickich (Martyria – od października w cenie 3 zł) oraz książek.
  12. Nastąpiła zmiana adresu do kontaktu pocztą elektroniczną e-mail:
    par-baranowo@wp.pl
  13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Młodą Parę i rodzinę.
    – Proszę o wcześniejszy tel. w sprawie sprzątania.

Intencje Mszy Św. w tygodniu:

N. 8.00 ††Joanna, Stanisław Grzegórzek
10.00 Dziękczynna o bł.Boże w dn. 12 urodzin Michaliny