OGŁOSZENIA 19-02-2017 r.

1. Zapraszam rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Kom. Św. na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
  2. W biuletynie parafialnym rozpoczął się konkurs dla dzieci. Zaznaczoną część należy wyciąć i wypełnić polecenie, a w następną niedzielę przynieść do kościoła i dać księdzu po Mszy Św.
  3. Kandydatów do S. Bierzmowania zapraszam za tydzień na Mszę Św. o godz. 12.00 i spotkanie.
  4. W naszej parafii wystawiona jest puszka na pomoc rodzinie z Syrii w ramach Akcji Rodzina – Rodzinie. Bóg zapłać za okazaną pomoc poprzez modlitwę i ofiarę.
  5. Bóg zapłać parafianom za pomoc i pocięcie drewna oraz wycięcie krzaków przy plebanii. Życzliwych parafian zapraszam do pomocy w wycięciu pozostałych krzaków w tygodniu po godz. 14.00.
  6. Proszę o zgłaszanie się chętnych osób lub zaproponowanie osób zaufanych, które mogłyby należeć do Rady Parafialnej. Przynajmniej 2 os z każdej miejscowości.
  7. Kolęda czyli wizyta duszpasterska w rodzinie dobiegła końca. Odwiedziłem 323 mieszkań. Na terenie parafii mieszka 951 osób należących do parafii z 1447 zameldowanych. Pełnych rodzin z Sakramentem Małżeństwa jest 256, bez sakramentu 33. Pozostałe rodziny/osoby są innej religii lub być może niewierzący.
  8. W czasie kolędy zebrałem na potrzeby kościoła – 790 zł, na projektor – 295 zł. Oleju opałowego poszło już 500 l. i zatankowano w piątek kolejne 300l. a węgla do ogrzewania plebanii spaliłem prawie 10 t.
  9. Na stoliku jest wyłożony biuletyn parafialny (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) są również wyłożone czasopisma katolickie. Jest nowy nr Martyrii. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, oraz złożone ofiary (80 zł) parafianom: Dogadalski L., Dziewa Eugeniusz, Kiśluk Adam, Cicha Elżbieta.
  11. Proszę kolejne rodziny o sprzątnięcie kościoła wg kolejności zamieszkania oraz chęci o dbanie kościoła. Kościół jest ogrzewany, więc proszę sprzątać przy zamkniętych drzwiach.
    * Proszę o porozumiewanie się między sobą w sprawie sprzątania oraz wpisywanie adresu.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.