Ogłoszenia Parafialne 5 III 2017 r.

1. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św. i Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy – szczególnie dzieci do I Kom. Św. i S. Bierzmowania – proszę o przygotowanie rozważań Drogi Krzyżowej.
  2. Zbierane są ofiary na kwiaty, proszę je składać do pań:
    Danuty Kosiorek – Baranowo Bloki; Iwony Tercjak – Baranowo Wieś; Katarzyny Bognackiej – Śmietki, Inulec; Judyty Drężek – Faszcze, Jora, Cudnochy.
  3. Dziś w Zełwągach po Mszy odbędzie się przygotowany przez uczniów ze szkoły w Baranowie program z okazji Dnia Kobiet. W imieniu nauczycieli i uczniów zapraszam wszystkie kobiety.
  4. Trwa konkurs dla dzieci. Proszę wpisać odpowiedź.
  5. W naszej parafii wystawiona jest puszka na pomoc rodzinie z Syrii w ramach Akcji Rodina – Rodzinie. Bóg zapłać za okazaną pomoc poprzez modlitwę i ofiarę.
  6. Życzliwych parafianom zapraszam do poukładania drewna.
  7. Proszę o zgłaszanie się chętnych osób lub zaproponowanie osób zaufanych, które mogłyby należeć do Rady Parafialnej. Przynajmniej 2 os z każdej miejscowości. Z Baranowa zgłosiły się już 3 os.
  8. Dekanalny Kurs Przedmałżeński rozpocznie się dziś – 5 III o godz. 13.00 w kościele M.B. Różańcowej. Zachęcam młodych do udziału w Kursie.
  9. Zachęcam do wspólnej modlitwy i rozważania Pisma Św. Chciałbym aby w naszej par. powstał Krąg Biblijny. Proszę o przemyślenie i zgłoszenie się.
  10. Dzisiaj ofiary na tacę będą przeznaczone na WSD w Ełku.
  11. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny.
  12. Na stoliku jest wyłożony biuletyn parafialny (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) są również wyłożone czasopisma katolickie. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, oraz złożone ofiary parafianom: Kaliszewski Ryszard i Maria; Kłos Piotr i Beata, Wiktor; Skwarek Stanisław i Zdzisław.
  14. Proszę kolejne rodziny o sprzątnięcie kościoła wg kolejności zamieszkania oraz chęci o dbanie kościoła.
    * Proszę o porozumiewanie się między sobą w sprawie sprzątania oraz wpisywanie adresu.