21.03.2021 r. Ogłoszenia Parafialne

1. V Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Są jeszcze do nabycia palmy zrobione przez Radę Parafialną.
  3. Bóg zapłać życzliwym parafianom za pomoc: przyniesienie dań, produktów, wsparcie finansowe oraz posprzątanie, przygotowania posiłków na plebanii i podanie kapłanom.
  4. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zbierają panie Iwona Tercjak i Anna Muszyńska. Można też składać do mnie lub do skrzynki przy lektorium.
  5. W czwartek 25 III przypada Ur. Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Zachęca się do rozpoczęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  6. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy Św.
  7. Zachęcam do udziału, czytania rozważań Drogi Krzyżowej w piątek po Mszy św. a w niedzielę Gorzkie Żale po Mszy o godz. 8.00. Pomagają one zbliżyć się do Tajemnicy zbawczej śmierci Pana Jezusa. Proszę zaprosić dzieci i młodzież do udziału.
  8. Ze względu na czas pandemii jest obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki,
    – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na klęcząco do ust z zachowaniem odstępu
    – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej na rękę jeżeli nie mamy rękawiczek.
  9. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie pandemii
     – szczególnie ważny jest rozsądek w naszym postępowaniu, zatroszczmy się o naszych seniorów i postarajmy się im pomagać. Zachęcam do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria) oraz książek itp.
  10. Bóg zapłać za sprzątania kościoła i złożone ofiary (100 zł): Stanisław Duszak, Teresa Deptuła, Dariusz Ciskowski, Marcin Maciorowski, Grzegorz Obzejta. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne rodziny z Baranowa.