7.02.2021 r. Ogłoszenia Parafialne

1. V Niedziela Zwykła. I Niedziela Miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz. 8.00
  2. W Czwartek 11 lutego  wspomnienie NMP z Lordes – Światowy Dzień Chorego
  3. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Kościół zachęca do pokuty i modlitwy o trzeźwość oraz do składania i odnawiania przyrzeczeń trzeźwościowych na jakiś dowolny czas.
  4. Ze względu na czas pandemii jest obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży,
    – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na klęcząco do ust z zachowaniem odstępu
    – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej na rękę jeżeli nie mamy rękawiczek.
  5. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie pandemii
     – szczególnie ważny jest rozsądek w naszym postępowaniu, zatroszczmy się o naszych seniorów i postarajmy się im pomagać. Zachęcam do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria) oraz książek itp.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary: Stępień Jerzy, Arciuch Zofia, Hinz Krystyna, Wójcik Paulina. Bóg zapłać za odśnieżenie w tygodniu poza kolejnością wokół kościoła i przy plebanii życzliwym parafianom  po dużych opadach śniegu. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne rodziny ze Śmietek.