31.01.2021 r. Ogłoszenia Parafialne

1. IV Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej) – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. o 16.00 – Zełwągi i 18.00 – Baranowo. Na początku Mszy będzie błogosławieństwo świec- Gromnic. Taca będzie przeznaczona na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  3. W tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  4. W piątek – 5 II – św. Agaty. Błogosławieństwo chleba i wody po Mszy Św.
  5. Za tydzień I Niedziela Miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Św.
    o godz. 8.00 .
  6. Ze względu na czas pandemii jest obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży,
    – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na klęcząco do ust z zachowaniem odstępu
    – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej na rękę jeżeli nie mamy rękawiczek.
  7. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie pandemii
     – szczególnie ważny jest rozsądek w naszym postępowaniu, zatroszczmy się o naszych seniorów i postarajmy się im pomagać. Zachęcam do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria) oraz książek itp.
  8. Bóg zapłać za odśnieżenie wokół kościoła i przy plebanii jednemu z parafian. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne rodziny ze Śmietek.

—————————————–

Zapowiedzi: I – 24 I 2021r.   II – 31 I 2021r.

Sebastian Rozwadowski, kawaler par. Trójcy Przenajświętszej w Burzynie

i  Zofia Tercjak, panna par. tutejszej