27.12.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

  1. Niedziela Św. Rodziny. 
  2. W piątek 1 I przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. światowy dzień modlitw o pokój. Msze Św. o 10.00 – Zełwągi i 12.00 – Baranowo.
  3. W pn. i wt. Mszy nie będzie.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca.
  5. Cieszę się, że na prośbę Biskupa Jerzego Mazura zgłosiły się do Rady Parafialnej zamieszkałe w Zełwągach: Alicja Karolczyk, Aleksandra Bolesta, Andrzej Kulik, Sławomir Żychałko. Proszę to osoby o podanie telefonów kontaktowych.
  6. Bóg zapłać za składanie ofiar na dekorację świąteczną za które zostały zakupione nowe bombki
  7. Rada Parafialna zakupiła nowy mikrofon na ołtarz do kościoła. Bóg zapłać za zaangażowanie.
  8. Ze względu na czas pandemii jest obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży, – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na klęcząco do ust z zachowaniem odstępu – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej na rękę jeżeli nie mamy rękawiczek.
  9. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie pandemii w tym ostatnim czasie przed Bożym N. – szczególnie ważny jest rozsądek w naszym postępowaniu, zatroszczmy się o naszych seniorów i postarajmy się im pomagać. Zachęcam do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria obecnie w formacie pdf) oraz książek itp.
  10. Bóg zapłać parafianom za pomocy w dekoracji kościoła (szkoda, że tylko 8 os.). Natomiast do sprzątania kościoła nikt się nie zgłosił. Proszę kolejne rodziny o sprzątanie.
Podziel się ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.