8.11.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

8.11.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – puszka będzie zbierana po Mszy Św. na ten cel. 
 2. W środę 11 XI przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny i nasze roztropne, odpowiedzialne podchodzenie do obecnej sytuacji.
 3. Zapowiadana Wizytacja Kanoniczna z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania na przyszłą niedzielę została odwołana ze względu na wprowadzone ograniczenia.
 4. W związku z ograniczeniami osoby, które chciały poświęcić pomniki proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia odpowiedniego czasu.
 5. Za poleconych zmarłych będziemy modlić się po Mszy Św. w tygodniu a w niedzielę o godz. 8.00 – 3 tajemnice różańca i o 12.00 pozostałe 2 tajemnice. W kaplicy dojazdowej po Mszy Św. – 5 tajemnic. Wypominki są podane na stronie parafialnej.
 6. Ze względu na ograniczenia ilościowe na metr kwadratowy (obecnie 17 osób w kościele) sobotnia Msza Św. jest odprawiana jako Msza niedzielna. Zachęcam do udziału. Jest możliwość zamówienia dodatkowej Mszy Św.
 7. Za tydzień przypada Światowy Dzień Ubogich.
 8. Ze względu na czas pandemii jest obowiązek stałego zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży, – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na klęcząco do ust z zachowaniem odstępu – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej na rękę jeżeli nie mamy rękawiczek.
 9. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność (wpłaty na konto parafialne jako tacę na funkcjonowanie parafii w czasie ograniczeń ilości osób na metr kwadratowy a również bezpośrednią pomoc przy parafii). 
 10. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie pandemii – szczególnie o rozsądek w naszym postępowaniu, zatroszczmy się o naszych seniorów i postarajmy się im pomagać. Zachęcam do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria obecnie w formacie pdf) oraz książek itp.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy oraz złożone ofiary na ogrzewanie kościoła (150 zł): Zbigniew Komorowski; Janina, Magdalena, Agnieszka Wawrzynowicz. Proszę kolejne rodziny za tydzień o sprzątanie kościoła.
Podziel się ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.