Ogłoszenia Parafialne 19-05-2019 r

Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkanocna.

1. Za tydzień o godz. 12.00 będziemy przeżywali uroczyste przyjęcie przez dzieci naszej parafii I Kom. Św.
  2. W maju nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. A w niedzielę po Mszy o godz. 8.00. Zachęcam do udziału dzieci i młodzież.
  3. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  4. Festyn parafialny w tym roku odbędzie się 9 czerwca, zostanie połączony z akcją „Bezpieczne Wakacje”. Chętni parafianie do pomocy w organizacji i przebiegu festynu oraz do upieczenia ciasta mogą zgłaszać się do p. Ani Muszyńskiej, Justyny Obzejta lub do mnie. Przewidziane są konkurencje między sołectwami oraz gry i zabawy dla dzieci – zachęcam do udziału – proszę zarezerwować ten dzień na wspólne spotkanie (będą ciekawe nagrody). Wystąpią zaproszone zespoły – również dzieci i młodzież z naszej parafii.
  5. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy oraz złożone ofiary. Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania. Rozpoczął się czas koszenia trawy, proszę więc o dołączenie kolejnych dwóch rodzin.