6 V 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

Trwają nabożeństwa majowe w kościele po Mszy Św. również zachęcam do modlitw majowych przy krzyżach w swoich miejscowościach lub domach. Jest też okazja aby zadbać o najbliższe krzyże w naszych miejscowościach.

1. Dzisiaj możemy wesprzeć naszymi ofiarami WSD w Ełku gdzie przygotowują się przyszli kapłani do posługi w naszej diecezji.
  2. Od poniedziałku rozpoczynają się modlitwy o urodzaje.oraz poświęcenie pól.
  3. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Módlmy się w intencji parafialnej młodzieży o dobre i owocne przyjęcie relikwii św. Stanisława Kostki w parafii.
  5. Na Boże Ciało proszę o skromne przygotowanie ołtarzyków z kwiatami – ołtarze będą na placu przykościelnym ze względu na remont drogi.
  6. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  7. W maju przypada odpust parafialny – osoby chętne do pomocy lub z pomysłami proszę o osobisty kontakt lub z Radą Parafialną.
  8. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek – Kapłan Miłosierdzia, dobroci i zaufania o ks. Kazimierzu.
  9. – Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt tel. w sprawie sprzątania kościoła i o wykaszanie trawy wokół kościoła.