15 IV 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Niedziela Biblijna. Rozpocznie się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne – szczególnie z naszej parafii.
  3. Módlmy się w intencji parafialnej młodzieży o dobre i owocne przyjęcie relikwii św. Stanisława Kostki w parafii.
  4. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  5. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  6. W maju przypada odpust parafialny z tej okazji pojawiła się propozycja zorganizowania festynu – osoby chętne do pomocy lub z pomysłami proszę o osobisty kontakt lub przyjście na spotkanie organizacyjne do szkoły 23 IV na godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: Lewandowska Danuta, Grzybowska Anna, Kossakowska Barbara, Kuchcińska Magdalena.
    – Proszę kolejne trzy rodziny o wcześniejszy kontakt tel. w sprawie sprzątania kościoła.