11 III 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. IV Niedziela Wielkiego Postu – zachęcam do udziału w:
    – Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św.:
    – Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
    * Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam do udziału dzieci i młodzież.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej par. odbędą się w środę i czwartek. Proszę o modlitwę: o owocne przeżycie i udział wszystkich parafian. Poprowadzi je Władysław Urbanowicz pracujący w obwodzie Kalingradzkim.
    * Msze Św. w Baranowie: 12.00, 18.00 i Zełwągach 16.00. Spowiedź 10 min. przed Mszą Św.
  3. W czasie rekolekcji będzie można nabyć palmy na Niedzielę Palmową przygotowane przez parafian – dochód na potrzeby parafii.
  4. Za tydzień 18 marca po Mszy Św. odbędzie się w szkole w Baranowie Jarmark Wielkanocny z przepięknymi ozdobami wykonanymi przez dzieci z naszej szkoły. (stroiki, palmy, jaja wielkanocne i wiele innych ozdób). Można będzie wypić kawę, herbatę oraz skosztować domowe ciasta. Dochód z Jarmarku przeznaczony na Radę Rodziców przy szkole w Baranowie.
  5. Rada parafialna zdecydowała, że będą zbierane ofiary na rekolekcje i dekorację świąteczną i wpisywane do zeszytu (proszę o odbiór zeszytów ofiar).
  6. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  7. Msze w tygodniu w środę, czwartek i piątek.
  8. Peregrynacja Relikwii św. Stanisława Kostki w naszej diecezji rozpoczyna się dzisiaj. Relikwie odwiedzą wszystkie parafie naszej diecezji.
    * W naszej parafii peregrynacja odbędzie się 14 V – poniedziałek.
    Proszę o modlitwę w intencji owocnego przeżycia nawiedzenia relikwii oraz jak największe zaangażowanie parafian.
  9. Są do nabycia Paschałki Wielkanocne po 6 zł.
  10. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  11. Działa już strona internetowa: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policja zachęca do odwiedzania tej strony.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom z Małaszewa i Faszcz: rodz. Jaguś, Dziewa, Kiśluk, Dogadalski.
    – Proszę kolejne trzy rodziny o wcześniejszy kontakt tel. w sprawie sprzątania kościoła.

N. 8.00 W intencji Panu Bogu znamej
10.00 ††rodz. Okurowskich: Antoni, Józefa, Honorata, Regina
12.00 Za parafian
Śr 12.00 †Michał Semerak (25a)