Ogłoszenia Parafialne 4 III 2018 r.

1. III Niedziela Wielkiego Postu – zachęcam do udziału w:
    – Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św.
    – Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
    Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam do udziału dzieci i młodzież.
  2. Dzisiaj będą zbierane ofiary na WSD w Ełku.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej par. odbędą się 14 i 15 III. Proszę o modlitwę: o owocne przeżycie i udział wszystkich parafian.
  4. Rada parafialna zdecydowała, że będą zbierane ofiary na rekolekcje i dekorację świąteczną i wpisywane do zeszytu (proszę o odbiór zeszytów ofiar).
  5. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  6. Msza w tygodniu w piątek .
  7. Misterium Męki Pańskiej odbędzie się na wzgórzu św. Brunona w Giżycku 24 III o godz. 19.00. Zachęcam do udziału.
  8. Peregrynacja Relikwii św. Stanisława Kostki w naszej diecezji rozpocznie się 11 III br. Relikwie odwiedzą wszystkie parafie naszej diecezji. W naszej parafii peregrynacja odbędzie się 14 V – poniedziałek. Proszę o modlitwę w intencji owocnego przeżycia nawiedzenia relikwii oraz jak największe zaangażowanie parafian.
  9. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: rodz. Kobus, Zaczkowscy, Bolesta.
    – Proszę kolejne trzy rodziny o wcześniejszy kontakt tel. w sprawie sprzątania kościoła.
N. 8.00 † Wanda Nadrowska
10.00 † Stanisław Zbyrowski (12a)
12.00 Za parafian
Pt.. 18.00 Za parafian