18 II 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. I Niedziela Wielkiego Postu – zachęcam do udziału w:
    – Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św.
    – Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
    Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam do udziału dzieci i młodzież.
  2. Za tydzień – II Niedziel Wielkiego Postu „Ad Gentes” – będziemy mogli złożyć do puszki dar serca na wsparcie Krajowego Funduszu Misyjnego.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej par. odbędą się 14 i 15 III. Proszę o modlitwę: o owocne przeżycie i udział wszystkich parafian.
  4. Od I Niedzieli Wielkiego Postu -18 II- rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w par. Św. Mikołaja w Mikołajkach o godz. 12.00. Zachęcam do udziału osoby, które nie mają takiego kursu.
  5. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  6. Msze w tygodniu w poniedziałek i piątek.
  7. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary parafianom: Elżbieta Maruszewska, Renata Jaźwińska, Bogumiła Uszyńska, Daria Pleńska.
    – Proszę kolejne trzy rodziny o wcześniejszy kontakt tel. w sprawie sprzątania kościoła.
N. 8.00 O zdr. i bł. Boże dla ks. Proboszcza (od I Róży )
10.00 ††Ireneusz, Irena, Czesław Wilczyńscy; Andrzej Deluga
12.00 Za parafian
Pn. 18.00 †Grzegorz Lubowiecki (2a)
Pt. 18.00 Za parafian
N. 8.00 O bł. Boże, zdrowie i op. Matki Bożej w Nowym Roku dla Kółka Róż. Faszcze, Cudnochy, Małaszewo.
10.00 O zdr. i bł. Boże w 95e ur. Janiny Sadłowskiej
12.00 Za parafian