8.03.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

1. II Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela „Ad Gentes” – Dzień Modlitwy, Postu, i Solidarności z Misjonarzami – ofiary do puszek na Dzieło pomocy Ad Gentes.
  2. Możemy włączyć się w Wielkanocne Dzieło Caritas poprzez nabycie baranków wielkanocnych w cenie 6 zł.
  3. Od przyszłej niedzieli po Mszach Św. będziemy mogli nabyć kartki świąteczne oraz palmy wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami oraz Radę Parafialną.
  4. Misterium Męki Pańskiej będzie można przeżyć w Gołdapi na Pl. Zwycięstwa 05.04.2020 r o godz. 20.00.
  5. Nabożeństwa Wielkopostne (Droga Krzyżowa) w piątek po Mszy Św. Zapraszam szczególnie kandydatów do S. Bierzmowania. Natomiast Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  6. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w poniedziałek i wtorek – 9 i 10 marca. Wygłosi je ks. Zbigniew Chmielewski – proboszcz w Węgielsztynie. Msze św. 10.00 i 19.00; 16.00-Zełwągi. Proszę parafian o pomoc w przygotowaniu posiłków lub przyniesienie gotowych.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. Dzisiaj proszę kandydatów do S. Bierzmowania o pozostanie po Mszy Św. Natomiast za tydzień odbędzie się spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
  9. Policja ostrzega szczególnie starsze osoby przed nieuczciwymi sprzedawcami którzy oferują niby tańszą energię, piece ekologiczne itp…
  10. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek itp.
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary: Obzejta, Murzyn, Lis.