20.10.2019 r. Ogłoszenia Parafialne

XXIX Niedziela Zwykła – Misyjna. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne. W tygodniu misyjnym zachęcam do modlitwy za misjonarzy oraz o powołania misyjne.

Zapraszam na spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00.

W Październiku zachęcam do odmawianie Różańca w rodzinach a w kościele będzie odmawiany po Mszy w tygodniu natomiast w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00. Zachęcam do modlitwy o którą prosiła Matka Jezusa szczególnie dzieci i młodzież. Chętne osoby mogą zgłaszać się do czytania rozważań do tajemnic.

We wtorek 22 X przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II.

W następną niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone cele Nuncjatury Apostolskiej.

Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, posprzątanie liści wokół kościoła i złożone ofiary.