Ogłoszenia Parafialne 28.04.2019 r.

Dzisiaj przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Taca będzie przeznaczona na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji. – rozpoczyna się 75 Tydzień Miłosierdzia.

1. Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców – inicjatywa MIWA Polska.
  2. Za tydzień Niedziela Biblijna. V Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. W środę rozpoczyna się Maj i nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Św. A w niedzielę po Mszy o godz. 8.00. Zachęcam do udziału w modlitwie dzieci i młodzież.
  4. W środę przypada Św. Józefa, rzemieślnika. Msze Św. jak w niedzielę.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  6. W piątek 3 Maja – NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze Św. jak w niedzielę.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  8. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3  zł) oraz książek.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożone ofiary. Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.