Ogłoszenia Parafialne 7.04.2019 r.

1. V Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. Zapraszam chętne osoby do udziału w czytaniu Słowa Bożego a szczególnie Ewangelii na role – proszę o wcześniejszy kontakt.
  3. W Wielkim Tygodniu zachęcam również do większego zaangażowania w czytaniach, modlitwie wiernych, psalmach szczególnie w Wielką Sobotę o godz. 21.00 w czasie Wigilii Paschalnej. Proszę o kontakt.
  4. W Wielkim Poście zachęcam do udziału w:
    – Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św.
    – Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
    Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam szczególnie dzieci i młodzież.
  5. W tym tygodniu godziny Mszy Św. są zmienione ze względu na rekolekcje w dekanacie.
  6. Można składać ofiary do pań zbierających na zeszyt na dekorację Grobu Pańskiego.
  7. Rekolekcje parafialne odbędą się 12 i 13 kwietnia.
    * Msze Św. w kościele parafialnym o godz. 14.00 i 18.00, w Zełwągach o godz. 16.00.
    * Rekolekcje wygłosi Ks. proboszcz z Woźnic Roland Waluś.
    * Chętne osoby do przyniesienia produktów lub gotowych posiłków, ciast lub innej pomocy proszę o wcześniejszy kontakt ze mną lub radą parafialną.
  8. Rada Parafialne rozprowadza własnoręcznie wykonane palmy po Mszy Św. Parafianie chętni do pomocy mogą zgłaszać się do p. Anny Muszyńskiej.
  9. Przed ołtarzem możemy złożyć ofiarę w ramach jałmużny wielkopostnej nawiązującej do akcji CARITAS Polska wspierającą seniorów.
  10. Módlmy się za wszystkich ludzi zaangażowanych w funkcjonowanie naszej parafii i dobrego serca troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość. Została położona płyta OBS i panele w jadalni.
  11. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3 zł) oraz książek.
  12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.
          Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.