10 III 2019 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu, będziemy mogli złożyć ofiary na tacę na WSD w Ełku.
  2. Proszę o zaplanowanie udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dn. 12 i 13 IV. Msze rekolekcyjne o godz. 14.00 i 18.00 w kościele parafialnym i o godz. 16.00 w Zełwągach. Jeżeli wskazany termin nie będzie pasował, proszę o udział i spowiedź rekolekcyjną w innej parafii.
  3. W Wielkim Poście zachęcam do udziału w: – Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy Św.
    – Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam szczególnie dzieci i młodzież.
  4. Można składać ofiary do pań zbierających na zeszyt na dekorację Grobu Pańskiego.
  5. Bóg zapłać za wielkopostne przystrojenie naszego kościoła.
  6. Przed ołtarzem możemy złożyć ofiarę w ramach jałmużny wielkopostnej nawiązującej do akcji CARITAS wspierającą seniorów.
  7. W par. Św. Mikołaja w Mikołajkach rozpoczyna się od dzisiaj kurs przedmałżeński o godz. 12.00. Osoby, które planują zawarcie Sakramentu Małżeństwa zachęcam do udziału.
  8. W piątek zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakr. Bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00.
  9. W następną niedzielę zapraszam na spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. na godz. 12.00.
  10. Módlmy się za wszystkich ludzi zaangażowanych w funkcjonowanie naszej parafii i dobrego serca troszczących się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
    – została zamontowana nowa skrzynka z bezpiecznikami prądu, trwają prace w jadalni.
  11. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3 zł) oraz książek.
  12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.
    Proszę kolejne rodziny o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania.