30 XII 2018 r. Ogłoszenia Parafialne

1. Niedziela Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. W poniedziałek Msza na zakończenie roku o godz. 18.00.
  3. We wtorek Święto Św. Bożej Rodzicielki Maryi – Dzień Pokoju. Msze Św.: Zełwągi – 10.00 ; Baranowo – 12.00.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Msza w piątek o godz. 18.00.
  5. Bóg zapłać za piękne kolędowe śpiewanie przed Pasterką w wykonaniu naszych parafian.
  6. Za tydzień przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy na każdej Mszy Św. Będą zbierane ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny.
  7. Bóg zapłać młodzieży wraz z rodzicami za strojenie naszej świątyni na święta Narodzenia Pańskiego.
  8. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność, poświęcony czas i życzliwość.
  9. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria w cenie 3  zł) oraz książek.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wokół oraz złożone ofiary.
    Proszę o sprzątanie kolejne trzy rodziny oraz o wcześniejszy kontakt w sprawie sprzątania kościoła.