Ogłoszenia Parafialne – XIX niedziela zwykła – 13 VIII 2017 r.

1. Dzisiaj zebrane ofiary są przeznaczone na fundusz Diecezji Ełckiej
  2. We wtorek – 15 VIII – przypada Ur. Wniebowzięcia NMP – M.B. Zielnej.
    Msze Św. jak w niedzielę.
    Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy Św.
    * Tego dnia przypada rocznica Cudu nad Wisłą z 1920 r. i Dzień Wojska Polskiego.
  3. 11 lipca Ełcka Pielgrzymka Piesza dotarła na Jasną Górę.
  4. W sierpniu jest propagowana idea trzeźwości, jako wypełnienie Ślubów Jasnogórskich. Zachęcam do podejmowania ograniczenia spożycia alkoholu lub nawet całkowitej rezygnacji w sierpniu.
  5. Mszy Św. w poniedziałek i czwartek nie będzie.
  6. W Zełwągach w sobotę o godz. 19.00 – Msza niedzielna.
  7. Zachęcam do czytania czasopism katolickich – Martyrii – oraz książek katolickich.
  8. Są jeszcze foldery informacyjne o godzinach Mszy Św. w naszym dekanacie – polecam szczególnie turystom.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła: Gibowska Bogumiła, Szatkowska Anna, Obzejta Teodozja, Miękiszewski Stanisław , niestety nie było komu wykosić trawy
    – Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny otwarcia kościoła.