Ogłoszenia parafialne 25-06-2017 r.

XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj będą zbierane ofiary do puszki na fundusz młodzieży naszej diecezji.
  2. W środę będziemy gościli w naszej parafii J,E. ks. Biskupa Jerzego Mazura Biskupa naszej diecezji, który udzieli na Mszy Św. o godz. 18.30 Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
  3. Bóg zapłać rodzicom za zakupienie kosiarki do parafii.
  4. Kandydatów do S.Bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o
    godz. 19,50 a o godz. 20.00 odbędzie się egzamin. O godz. 20.30 odbędzie się spowiedź młodzieży do S.Bierzmowania oraz rodzin i gości.
  5. We wtorek Mszy Św. nie będzie ze względu na pilny wyjazd.
  6. W czwartek – 29 czerwca – przypada Ur. Św. Ap. Piotra i Pawła.
    Msza Św. o godz. 18.00. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Zbiórka jako pomoc misjom zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, baterii, akumulatorów itp. do dn. 4 VII. Proszę składać przed garażem nie zastawiając drzwi.
  8. W sobotę 1 lipca 2017 roku odbędzie się
    Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych
    do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej.
  9. W sobotę, 1 lipca 2017 roku na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku
    będziemy przeżywać „Rozpoczęcie Lata z Chrystusem na Mazurach”.
  10. W niedzielę 2 lipca 2017 roku o godz. 13.00 będzie sprawowana Msza św. w Sanktuarium św. Brunona w Giżycku, połączona z procesją na Wzgórze św. Brunona.
  11. Zachęcam do czytania czasopism katolickich (Martyria) oraz książek.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wykoszenie trawy młodzieży wraz z rodzicami.