Ogłoszenia parafialne 28.05.2017 r.

Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy o godz. 12.00.
  2. Za tydzień zapraszam dzieci z kl. II oraz rodziców po Mszy Św. o godz. 8.00 na spotkanie przed I Kom. Św.
  3. Parafianom, którym zależy na dobrym funkcjonowaniu parafii oraz jej wyglądzie proponuję zapisanie się do Rady Parafialnej. Zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę – 4 VI po Mszy Św. o godz. 12.00.
  4. Kandydatów do S.Bierzmowania zapraszam za tydzień na spotkanie o godz. 15.00.
  5. W tym tygodniu przypada I Czw., Pt. i Sobota Miesiąca.
  6. Nabożeństwa Czerwcowe po Mszy Św. w tygodniu i w niedzielę po godz. 12.00.
  7. W sobotę po Mszy Św. czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. Zapraszam szczególnie młodzie przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i KSM.
  8. Boże Ciało przypada 15 VI. Msze Św. w Zełwągach o godz. 8.30 i w kościele parafialnym o godz. 10.00 z procesją do IV ołtarzy. Zapraszam do czynnego udziału w procesji: dzieci najmłodsze do sypania kwiatków (próba dzieci 11 VI po Mszy Św. o godz. 12.00.) niesienia baldachimu, ołtarzyków, chorągwi, krzyża.
  9. Do przygotowania ołtarzy na Boże Ciało proszę mieszkańców:
    Oł. I – koło p. Mieńkiszewskich: Jura, Faszcze, Cudnochy, Małaszewo;
    Oł. II – koło p. Gibowskiej: Baranowo wieś;
    Oł. III – na końcu działki plebanii (przed p. Chmiel): Śmietki, Inulec, Zełwągi ;
    Oł. IV – przy schodach kościoła: Bloki Baranowo.
  10. Zachęcam do czytania biuletynu parafialnego (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) również czasopism katolickich oraz książek.
  11. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie.
    – W przyszłą sobotę proszę o sprzątanie i wykoszenie trawy mieszkańców miejscowości Śmietki.
    – Proszę o wcześniejszy tel. w sprawie sprzątania abym otworzył kościół.