23 IV 2017 r. Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Przeżywamy Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Taca przeznaczona będzie na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
    – Dzień imienin naszego Biskupa Jerzego – zachęcam do modlitwy.
  2. Dzisiaj zapraszam dzieci przygotowujące się do I Kom. Św. wraz z rodzicami na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.
    – o 15.00 zapraszam kandydatów do S. Bierzmowania zapraszam z indeksami i ze zdanymi pytaniami.
    – o 16.00 zapraszam ministrantów, lektorów i chętnych do służby przy ołtarzu.
  3. Za tydzień Niedziela Biblijna.
  4. Organizowany po raz pierwszy, Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego odbędzie się 30 kwietnia. To ogólnopolska inicjatywa Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II. Zapraszam chętne osoby do czytania Pisma Św.
  5. Na stoliku jest wyłożony biuletyn parafialny są również wyłożone czasopisma katolickie oraz książki. Zachęcam do czytania.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, oraz złożone ofiary (120 zł) parafianom: Trzciński Tadeusz, Trzciński Ireneusz, Komorowska Iwona, Wawrzynowicz Janina i Stanisław.
  7. Proszę kolejne rodziny o sprzątnięcie kościoła wg kolejności zamieszkania oraz chęci o dbanie kościoła.
    * Proszę o porozumiewanie się między sobą w sprawie sprzątania oraz wpisywanie adresu.