Ogłoszenia parafialne 2.04.2017 r.

1. Dzisiaj – 2 IV – przypada XII rocznica śmierci Św. Jana Pawła II. Zapraszam o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski i wspólne dziękczynienie za dar Wielkiego Jana Pawła II. Po zakończeniu zapalimy płomień pamięci! W oknach wystawmy świece – wyraz pamięci o Wielkim Polaku!
  2. Zapraszam ministrantów oraz chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu dzisiaj i za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00 na spotkanie przygotowujące do świąt.
  3. Ostatni tydzień zbierane są ofiary na kwiaty, proszę je składać do pań:
    Danuty Kosiorek, Iwony Tercjak, Katarzyny Bognackiej, Judyty Drężek.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa – poświęcenie palm przed każdą Mszą Św.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek Miesiąca.
  6. Trwa konkurs dla dzieci. Proszę wpisać odpowiedź i przynieść w następną niedzielę.
  7. Procesja Zmartwychwstania Jezusa (Rezurekcyjna) w Sobotę po Mszy Wigilii Paschalnej. W Wielką Sobotę jest 8 czytań i psalmów – zapraszam parafian do czynnego udziału chętne osoby proszę o zgłaszanie się.
  8. W sobotę młodzież jedzie do Giżycka na Misterium Męki Pańskiej. Wyjazd sprzed plebanii o 18.00.
  9. Zachęcam do zbierania zakrętek po napojach na rehabilitację i leczenie Wiktorii.
  10. Bóg zapłać parafianom za udział w rekolekcjach parafialnych, wspólną modlitwę, przystąpienie do S. Spowiedzi oraz za przyniesione produkty i gotowe dania oraz złożone ofiary.
  11. Młodzież z KSM-u rozprowadza wykonane przez siebie i przy pomocy rodziców dekoracje na Wielkanoc. Koszt za materiały wyniósł ok. 5 zł. Można ofiarować więcej – cały dochód przeznaczony zostanie na wykonanie kraty wejściowej do kościoła.
  12. Na stoliku jest wyłożony biuletyn parafialny (za dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wydruku) są również wyłożone czasopisma katolickie oraz książki. Zachęcam do czytania.
  13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, oraz złożone ofiary (90 zł) parafianom: Barbara Bachmura, Sylwia Wierzbicka, Dariusz Protasiuk.

Proszę kolejne rodziny o sprzątnięcie kościoła wg kolejności zamieszkania oraz chęci o dbanie kościoła.
* Proszę o porozumiewanie się między sobą w sprawie sprzątania oraz wpisywanie adresu.