20.02.2022 r. Ogłoszenia Parafialne

  1. VII Niedziela zwykła.
  2. Dzisiaj zapraszam na plebanię o godz. 18.00 na spotkanie pt. „Co szatan mówi w czasie egzorcyzmów”. Natomiast za tydzień zainteresowane osoby zapraszam na spotkanie synodalne o godz. 18.00 na plebanię. 

     

  3. W tygodniu Msza w kościele parafialnym będzie w sobotę o godz. 18.00. 
  4. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach od I Niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 06 marca 2022 r.
    – Kurs składa się z 7. spotkań: jednego organizacyjnego w dniu 06 marca 2022 o godz. 19:30, sześciu konferencji dotyczących katolickiego rozumienia życia małżeńskiego oraz przebiegu liturgii sakramentu małżeństwa. Spotkania będą odbywały się cyklicznie w dniu i odstępach dopasowanych do możliwości uczestników kursu. Kurs odbywał się będzie stacjonarnie w salce przy parafii św. Mikołaja. Zależnie od sytuacji pandemicznej będzie możliwość zorganizowania spotkań w formie on-line przez aplikację Skype lub ZOOM. – Kontakt z ks. Marcinem Jasińskim – wikariuszem parafii, tel. 609 901 211, e-mail: ruudvan1992@gmail.com lub osobiście w zakrystii. Serdecznie zachęcam do udziału w kursie pary planujące ślub w ciągu roku.
  5. Zachęcam do rodzinnego czytania Pisma Świętego, czasopism katolickich (Martyria – w cenie 3 zł) oraz książek.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na ogrzewanie kościoła (160 zł): Marcinkiewicz Jan, Kowalewska Anna, Wierzbicki Kazimierz, Kiśluk Irena, Kuklis Waldemar. Proszę kolejne 3 rodziny o sprzątanie i wcześniejszy kontakt.
Podziel się ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.