12.04.2020 r. Ogłoszenia Parafialne

  1. Wielkanoc. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. (transmisja Mszy od godz. 11.50)
  2. Poniedziałek Wielkanocny – Msze Św. jak w każdą niedzielę.
  3. Drodzy parafianie i goście proszę o pozostanie w domach – pozostającym w domu zalecam uczestnictwo we Mszy Świętej za pośrednictwem radia, telewizji lub internetu w czasie rzeczywistym. Módlcie się by Jezus przyszedł do waszych serc – jest to Komunia Duchowa. * W Kościele: może przebywać tylko 5 osób w jednym czasie (rodzina zamawiająca Mszę).  – znak pokoju przez skinienie głową, – zaleca się, aby Komunię Świętą przyjmować na rękę. – możliwe jest przyjęcie Komunii Świętej do ust po wcześniejszym udzieleniu Kom. Św. na rękę.
  4. Jestem do Waszej dyspozycji (spowiedź, komunia święta) – korzystajmy z tego czasu refleksji duchowej i wspierajmy się modlitwą, bądźmy dla siebie życzliwi ale też i odpowiedzialni. Zwróćmy uwagę na osoby potrzebujące naszej pomocy.
  5. Ks. Biskup zezwolił na dodatkowe Msze Św. w niedzielę. Rodziny, które będą chciały taką Mszę proszę o kontakt.
  6. Zamówione Msze Św. w tygodniu będą odprawione o godz. 15.00 wraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  7. Módlmy się za wszystkich ludzi dobrego serca szczególnie wolontariuszy, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, straż, policję i wszystkich walczących z pandemią a również za tych którzy troszczą się o naszą parafię – dziękując Bogu za ich ofiarność (wpłaty na konto parafialne jako tacę na funkcjonowanie parafii), za osoby, które umożliwiły transmisję Mszy Św. przez internet za ich poświęcony czas i życzliwość, która płynie z miłującego serca.
  8. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w czasie transmisji telewizyjnej, do czytania Pisma Św., czasopism katolickich (Martyria w internecie w pdf) oraz książek itp.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary: Grabowska, Szumska, Baldig. Proszę o posprzątanie kościoła kolejne rodziny za ok. miesiąc (wcześniej proszę o tel.)

 

Podziel się ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.